Новини

**************

Щовихідних!!!!!!  для дорослих та дітей найбільший і найсучасніший парк розваг України.

На території УРУРУ – є всесезоний тюбінг ( траса довжиною 100 метрів з 2 поворотами і сімейна траса на 3 тюбі одночасно 60 метрів ) , вежа висотою 12 метрів, сітки-лазанки , гірки, будиночки, дитячі майданчики та величезні казкові динозаври!

Річ у тім, що динозаври в «Уруру» — це не просто макети тварин. Вони ані­мовані і створені максимально реалістично і практично відповідають натураль­ним розмірам.

Окрім анімованих динозаврів, тут ще й є діючий вулкан. Коли до нього наближаєшся, він починає вивергати хмари туману, схожого на дим.

«Уруру» — це не лише дино­заври, тут ще й вели­чезний сітчастий парк. Сітки — це факчтино величез­ні батути просто серед лісу. Натягнуті сітки на висоті приблизно сім метрів. Є і менш «адреналінні» гойдалки, гірки, які підійдуть для молодших ді­тей.

***************

Щовихідних тур по найколоритнішим місцях Рівненщини, які можна відвідати лише за один день! Без ПРЛ -тестів !!!!

*************

29-30-31 жовтня тур вихідного дня до Закарпаття!!!! Чинадієвський замок, аквапарк “Карпатія”, замок Паланок, дегустація вин та коньяків, Велятино ТК «Теплі води» , дегустація крафтових сирів в сироварні ,оленяча та буйволина ферма, екскурсія містом Хуст та Тячів, форельне господарство та дегустація форелі, закарпатські солодощі, катання на підйомниках, унікальне селище Шаян (мінеральна водичка) + пікнік на горі , традиційні закарпатські страви та багато іншого. Усі деталі за тел 0978807587

*************

КАМЯНЕЦЬ ПОДІЛЬСЬКИЙ-ХОТИН-БАКОТА-ЧЕРНІВЦІ

14-15 жовтня. Приєднуйтесь до групи та відвідайте неймовірні пам’ятки історії, культури та природи Буковини й Поділля!

1-й день

03.00 виїзд з м.Вараш

08.00-08.30 сніданок (власні тормоски)

10.00-12.00 прибуття в Хотин, відвідування одного з «Семи чудес України » – Хотинської фортеці Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65-метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

13.30-14.30 прибуття в Камянець Подільський. Обід (власний рахунок)

14.30-17.30 Екскурсія з професійним екскурсоводом м. Камянець Подільський(3 год.)  Старий замок,площа Польський ринок,ратуша(польський магістрат),собор Павла і Петра, Домініканський Собор св.Миколая та ін..

17.30-19.30 Переїзд в Чернівці .Поселення.(відвідування вистави в драмтеатрі О.Кобилянської факультативно)

21.00 Вільний час.

2-й день

8.00-09.00 -сніданок

10.00-14.30 Оглядова екскурсія по м.Чернівці (4 год). Чернівці — історична столиця Буковинського краю, місто відоме своїми архітектурними ансамблями. Чернівці започаткувалися від фортеці, зведеної хоробрими ратниками у долині ріки Прут на південно — західній околиці Галицького князівства у другій половині XII століття. Відвідаємо  міську Ратушу,дивовижний Будинок-Корабель «Шіф», «Алея зірок» це спеціально зроблена алея у парку чи скверу, впродовж якої возвеличенні різні зірки телебачення чи естради, або живопису, Палац юстиції («Будинок з левами»),Чернівецька обласна філармонія,променад пішохідною вулицею О.Кобилянської, а також колишня резиденція митрополитів Буковини і Далмації, що зводилася з 1864 по 1882 роки, зараз -головний корпус Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.

14.30-16.00 Обід (власний рахунок).Вільний час

17.00-Виїзд в м.Варашї

 

 

 

******************

****************