«Закарпатський Релакс».

«Закарпатський Релакс».

Від 2500 грн.

День 1

Відправлення з м.Вараш (01.00)

Сніданок  (власні тормоски)

Прибуття до Мукачево.(09.00)

Відвідування Аквапарку “Карпатія”  (10.00-12.00)

“Карпатія” – один з найбільших розважальних комплексів України, що поєднав у собі сучасні атракціони та казкову атмосферу. Вмістимість до 800 людей.

Обід. ( за додаткову плату)  (14.00)

Екскурсія історичним центром міста Мукачево (римо-католицький собор Святого Мартіна IV ст., Греко-католицький собор IX ст., Міська ратуша та інші пам’ятки культури та архітектури).
(Екскурсія
 мукачівським замком Паланок (IXVIII ст.), який по праву вважається одним із семи архітектурних чудес України. (15.00)
По дорозі в готель завітаємо на дегустацію вина в с.Яноші.(17.00)

Переїзд до Винний підвал “NOTA BENE“Екскурсія та дегустація вин.(17.30)

Закарпаття споконвіку вважалося сонячним краєм садів і виноградників. Виноград тут вирощують не тільки на тисячах гектарів – кожен господар має вдома свій невеликий виноградний міні-оазис. Головні виноробні «кити» Закарпаття сьогодні – це Мукачівський, Ужгородський, Берегівський та Виноградівський райони. Саме тут клімат більш сприятливий, а  найсмачніші і найароматніші.

с.Шаяни, поселення в готель, вечеря( за додаткову плату), вільний час.(20.00)

2 день

Сніданок.(08.00)

Велятино. ТК «Теплі води» Історія “Теплих вод” розпочалася близько двох десятиліть назад. У 1990 році на базі термального джерела, що під горою Олексинець, був збудований туристичний комплекс “Теплі води”. Він відразу почав користуватися неабиякою популярністю серед місцевого населення. Лікувальні властивості джерела були настільки вражаючими, що сюди почали з’їжджатися люди не тільки з району та області, а й з усієї України.

На сьогоднішній день ТК «Теплі води» – це сучасний та комфортний комплекс, який є місцем повноцінного та незабутнього відпочинку. Ми приємно здивуємо вас не лише мальовничими пейзажами та свіжим гірським повітрям, адже головною знахідкою локації є термальні басейни та ванни з різним мінеральним складом, що сприяють покращенню здоров’я, підвищенню імунітету та відновленню сил!

ТК «Теплі води» працює на базі термальних басейнів з різним мінеральним складом. Тут можна відпочити душею і тілом, відновити здоров’я, сили та енергію.

Пропонуємо гостям термальні ванни із мінеральною хлоридно-натрієвою, борно-бромною водою із підвищеним вмістом йоду, а також відкриті басейни із прісною водою.

Термальні води Велятина видобуваються із свердловини глибиною близько 1000 метрів і мають температуру понад 36°C.

Мінералізація термальної води складає близько 100 грам на літр. У порівнянні, морська вода має лише три грами на літр води.(09.00-11.00)

Зупинка в селищі ІЗА . Мешканці цього села запропонують Вам придбати різноманітні вироби з лози.(11.30)

 Дегустація сирів с.Бараново(12.30)

ОБІД. Райський  куточок. ( за додаткову плату) (14.00)

– Пішохідна  екскурсія по м. Хуст-місто,яке зайняло перше місце  по  благоустрою в   Україні за 2017 рік., (15.30)

Підняття на полонину,пікнік. (17.30)

Повернення в готель. Вільний  час.

3 день

Сніданок.Виселення з готелю.(08.00)

Селище Солотвино розташоване на правому березі річки Тиса, у передгір’ї Карпат між гірськими хребтами Салаван та Магура на висоті 200-300 м над рівнем моря. Старі назви: Акнаслатина, Марамороська Солотвина, Слатинські Доли, а давня назва “Слатіна” румунською означає “ропа”, тобто солона вода.

Вода соляних озер Солотвино за своїми лікувальними властивостями аналогічна водам Мертвого моря. Перше озеро з’явилося кілька десятків років тому на місці шахти Кунікунда, яка відпрацювала свій ресус ще у минулому столітті. З часом площа водойм на місці просідання грунтів збільшувалась і нині сягає майже 10 га. Вода у цих озерах дуже солена (30-32 г/л) і корисна для лікування хвороб нервової системи, радикулітів, плевритів, артритів, захворювань шкіри. Місцеві грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, залишкових явищах флебітів, тромбофлебітів, органів руху, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу тощо (10.00-.13.30)

Обід. ( за додаткову плату) (14.00)

Поряд з Раховом знаходиться точка географічного центру Європи – с. Ділове, яке ми також відвідаємо.(15.00)

Яблуницький перевал є транспортною артерією, яка з’єднує Івано-Франківську та Закарпатську області. На перевалі розташовуються оглядові майданчики, звідки відкривається красивий та захоплюючий краєвид на гори Говерлу, Петрос та Свидовецький хребет.

Однак не тільки своїми краєвидами відомий Яблуницький перевал. Цілий рік тут працює сувенірний ринок. Тут ви зможете не тільки купити традиційні гуцульські речі, як-от, вовняні шкарпетки, вишиванки або коци (16.30)

Микуличин — низькогірний кліматичний Також Яблуницький перевал є найвищим в Українських Карпатах – 931 метр над рівнем моря. Часто можна почути, що цей перевал називають “татарським”, бо у 13 столітті цим шляхом до Європи йшла монголо-татарська орда.

курорт, розташований у долині річки Прута. Найдовше село в Україні, загальна протяжність — 44 км.

Землі, на яких розкинулося село, колись належали Галицькому князівству. Князь Данило Галицький ними нагородив князя Микулу. В середині XIII ст. в Карпатах було збудовано декілька сторожових постів, серед них і Микулин пост, який згодом став великим населеним пунктом.

Броварня «Микуличин» — побудована 2002 року в селі Микуличин і по праву стала візитівкою сучасного Микуличина. Основний напрямок, котрий взяв колектив пивоварні, – натуральність та автентичність. Вариться пиво в натуральний спосіб під власною торговою маркою пиво Гуцульське®.(17.30)

Яремче – неофіційна столиця Карпат. Одночасно, це містечко є ворітьми до Карпатських гір. Саме тут починаються гори. Саме звідси починаються більшість туристичних маршрутів, заради яких і їдуть люди в Карпати. Сувенірний ринок (18.30)

Виїзд додому.

 

У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі;
  • проживання в готелі 2-, 3-, 4-місні номери на вибір;
  • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
  • страховий поліс (груповий);

                  .  послуги професійного екскурсовода

                  . харчування(сніданок)

Додатково оплачуються:

.усі вхідні квитки;

.обіди, вечері,пікнік.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

  • Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;• Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок на бронювання;• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, або ж здійснити доплату за одномісне розміщення (ціну уточнити у туроператора).• Туристи повинні мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг і захист від дощу (дощовик).

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...