Зимове ПРИКАРПАТТЯ

ЗИМОВЕ ПРИКАРПАТТЯ

Виїзд з м Вараш
09.30- Прибуття у м. Яремче. Яремче – неофіційна столиця Карпат. Одночасно, це містечко є ворітьми до Карпатських гір. Саме тут починаються гори. Саме звідси починаються більшість туристичних маршрутів, заради яких і їдуть люди в Карпати. Але, і у самому Яремче є немало цікавого
10.00-12.00 Вольєрне господарство Карпатського НПП
є одним з найцікавіших об’єктів для екологічного туризму Карпатського національного природного парку. Ця територія вже багато років користується популярністю не лише серед дітей, але й серед дорослих.Загальна площа – 5,3 га.Головним завданням функціонування вольєрного господарства є створення для тварин Перед алеєю, що веде безпосередньо до вольєрів, відвідувачі знайомляться з характерними для даного регіону ландшафтним дизайном та архітектурними формами. Це декоративні лавочки, гойдалка, оглядова тераса, місток та дерев’яні скульптури, майстерно виготовлені гуцульськими різьбярами.
12.00 -13.00 Обід (власний рахунок)
13.00-14.00 Сувенірний ринок. Дуже колоритне місце! Вишиванки, бринза, бограч… Обов’язково варто відвідати і щось собі прикупити)))
14.00- 15.00 Водоспад Пробій, м. Яремче Дорогою на яремчанський ярмарок ви обов’язково пройдете вузьким мостом, під яким гуде Пробій – чи не найповноводнійший каскадний водоспад Українських Карпат. Води Прута спадають вниз з висоти 8 метрів. Більшість карпатських водоспадів можна роздивитись лише з річкових долин, а Пробій — з усіх можливих ракурсів.
16.00 Микуличин — низькогірний кліматичний курорт, розташований у долині річки Прута. Найдовше село в Україні, загальна протяжність — 44 км.
Землі, на яких розкинулося село, колись належали Галицькому князівству. Князь Данило Галицький ними нагородив князя Микулу. В середині XIII ст. в Карпатах було збудовано декілька сторожових постів, серед них і Микулин пост, який згодом став великим населеним пунктом.
Броварня «Микуличин» — побудована 2002 року в селі Микуличин і по праву стала візитівкою сучасного Микуличина. Основний напрямок, котрий взяв колектив пивоварні, – натуральність та автентичність. Вариться пиво в натуральний спосіб під власною торговою маркою пиво Гуцульське®.
18.00 Поселення в готель. Вечеря (власний рахунок). Є можливість користування кухнею. Вільний час
2 день
08.30 Сніданок
09:30 – переїзд до с.Верховина
10.00-11.00 Музей гуцульської магії – музей Гуцульської духовної культури, мистецтва, гірського господарства і побуту, бо всі вони разом мають велику життєдайну силу. Новостворений музей назвали музеєм Гуцульської магії, тому що найкращі скарби гуцульської культури справді мають магічну силу. Відкриття музею відбулося у день величного і найулюбленішого на Гуцульщині свята Івана Купала. Основна ідея музею гуцульської магії полягає в наступному: кожна людина на землі є нероздільною єдністю Людського Духу, Душі і Тіла.
11.00-12.00 Музей гуцульського побуту,етнографії та музичних інструментів імені Романа Кумлика. музей відкрито Романом Кумликом 7 січня 2000 року і розташовано у родинному будинку. Господар збирав матеріали протягом 30 років. Це — предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато цікавого про життя гуцулів. Особливою гордістю музею є колекція музичних інструментів.Екскурсії проводить Наталя Гузак, донька Романа Кумлика, яка після смерті батька продовжила його музейну справу.
12.00-14.00 Музей-садиба Галинки Верховинки (Музей Вишиванки) Надзвичайно душевний музей, який заснувала поетеса Галина Яцентюк. Під час інтерактивної екскурсії вона розповідає про гуцульські традиції, особливо обряд весілля, орнаменталістику гуцульської вишивки, переодягає туристів у гуцульські строї. Особливо розчулюють гостей вірші, які від щирої душі декламує господиня із чудовим творчим псевдонімом Галинка Верховинка.Експонати для музею господиня збирала протягом п’яти років. І зараз його колекція налічує понад 500 предметів.
Обід( власний рахунок)
14.30-15.30 музей фільму “Тіні забутих предків” відкрився 2000 року в хаті Петра і Євдокії Сорюків, у якій в 1963-1964 роках, упродовж семи місяців, проживав під час зйомок знаменитий кінорежисер Сергій Параджанов. Режисер сам захотів жити тут. Він зізнався, що так йому вдалося краще відчути колорит Гуцульщини, дізнатися традиції і насититися силою природи. Ось чому фільм вийшов настільки цікавим. Музейна експозиція представляє речі, пов’язані з фільмом.
16.00 -17.00 «Дідова Аптека» охоче поділиться своїм досвідом, як збільшити ймовірність доброго здоров’я та довголіття, як використовувати дари природи не лише в комерційних, а, насамперед, у лікувальних цілях. «Дідова Аптека» запропонує Вам ексклюзивну дегустацію унікальних настоянок на травах, плодах, ягодах та чорногірському корінні, ароматних карпатських чаїв, а для дітей – ягідних сиропів.
18.00 Повернення в готель. Вечеря (власний рахунок). Вільний час
3 день
09.00 Сніданок ,виселення з готелю
10.00-12:00-катання на канатній дорозі в ГК”Буковель” (150 грн з особи)
12:00-13:00 обід (власний рахунок)
13:00-16:00- Буковель (розваги на вибір: покататися на лижах чи сноубордах; Покататись на ковзанці; Спробувати санні траси; Поїздити в упряжці з собаками;Піднятись на підйомнику і роздивитись зимові краєвиди; Здійснити подорож на снігоходах; Відвідати буковельський ярмарок; Побачити Ice Land – готель, побудований з льоду; Потішити себе різними спа-процедурами.)
16.00 Вирушаємо у м.Вараш, по дорозі зупинка на вечерю.

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...